Rock Point Trailrunning Station bude taky v Krušných horách!

Rock Point Trailrunning Station bude taky v Krušných horách!

Horská výzva se posouvá na západ Čech...Patronát nad Rock Point Trailrunning Station, která samozřejmě nebude chybět ani v Krušných horách na "Božáku", přebírá prodejna Rock Point - Americká ulice, Plzeň. Jste zváni k návštěvě a testování bot značek Dynafit, Hoka One One i Inov8 a letos nově také Brooks a On! Připraveno bude na 150 párů testovacích běžeckých bot do rozličného terénu. Nebudou chybět testovací běžecké batohy a vesty Osprey, Dynafit a Raid Light. K dispozici budou i kompresní návleky a podkolenky českého výrobce Royal Bay, které uleví vašim svalům a pomůžou lepšímu výkonu. Vše si můžete zapůjčit i na závod!

Nepřijdete ani o možnost vybrané běžecké vybavení na místě zakoupit minimálně s 20% slevou. Půjde zejména o značky Salewa, Dynafit, Osprey, Royal Bay a další.

Pokud máte zájem o konkrétní věc na vyzkoušení, kontaktujte prodejnu Rock Point Plzeň na mailovce: rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz a udělejte si do čtvrtku 27. 6 na závod rezervaci! ;)

#rockpoint #trailrunningstation #horskavyzva #americka #dejvyzvu #pujcsivybaveni #dynafit #salewa #hoka #ospreyeurope #royalbay #raidlight #inov8