Rock Point Trailrunning Station opět také v Krušných horách!

Rock Point Trailrunning Station opět také v Krušných horách!

Rock Point Trailrunning station je již nedílnou součástí Horské výzvy. I v Krušných horách bude pro zájemce připraveno téměř 130 párů testovacích běžeckých bot v pánských i dámských provedeních a kompletních velikostních řadách!

Na výběr budou Dynafit Alpine Pro https://www.rockpoint.cz/alpine-pro

Trailbraker W https://www.rockpoint.cz/trailbreaker-w ,

Inov8 TerraClaw https://www.rockpoint.cz/terraclaw-250-m1,

Trailtalon 275 https://www.rockpoint.cz/trailtalon-275-m

TerraClaw 250 W https://www.rockpoint.cz/terraclaw-250-w

Hoka One One Clifton 3 https://www.rockpoint.cz/m-clifton-3

Clifton 3 W https://www.rockpoint.cz/w-clifton-3

Challenger ATR 3 https://www.rockpoint.cz/m-challenger-atr-3

Adidas Terrex Agravic https://www.rockpoint.cz/terrex-agravic2

Agravic W https://www.rockpoint.cz/terrex-agravic-w2

Salomon Sence Pro 2 https://www.rockpoint.cz/sense-pro-21

Sonic https://www.rockpoint.cz/sonic-pro

Sence Marin W https://www.rockpoint.cz/sense-pro-2-w

Sonic W https://www.rockpoint.cz/sonic-pro-w

Chybět nebude ani stánek hlavního produktového partnera Rock Point Horské výzvy značky Salewa s testovací sadou speedhikingových bot Salewa např. MS Ultra Train https://www.rockpoint.cz/ms-ultra-train-gtx a prezentací kolekce oblečení, batohů nebo holí.

Nezapomeňte, že kromě bot budou k testování a zapůjčení na závod připravené taky běžecké batohy a vesty Duro v objemech 1,5l, 6 l a 15 l amerického specialisty Osprey např. https://www.rockpoint.cz/duro-6. Také Osprey je jedním z produktových partnerů Rock Point Horské výzvy.

Chcete mít jistotu, že produkt, který si přejete otestovat nebo na závod zapůjčit, bude pro vás připravený? Napište svůj požadavek na e-mail vašeho Trailrunning Experta! Pro 2. závod je to prodejna Rock Point Plzeň Americká rockpoint.plzen.americka@rockpoint.cz

Opět bude možnost na místě zakoupit vybavení, které náhodou zapomenete doma a nebo až na místě zjistíte, že se bez něj prostě „nedá žít“. Za speciální akční ceny bude k zakoupení oblečení Salewa, Dynafit, Ice Breaker, Craft, Ternua, Hannah, Smartwool, Royal Bay ….. i další trailrunningové nezbytnosti jako hydratační batohy Osprey, čelovky Petzl a Black Diamond, brýle Julbo nebo běžecké hole. Těšit se můžete na poradenství na slovo vzatých odborníků. Kdo nenakoupí hned, bude si moci odnést slevovou poukázku na nákup v prodejně.

K dispozici vám budeme od páteční 17 hodiny až do sobotního vyhlášení výsledků závodů. Při zakoupení zboží možná platba v hotovosti nebo platební kartou ;)