Rock Point Trailrunning Station také na Pálavě, navíc s výprodejem testovaček Salewy!

Rock Point Trailrunning Station také na Pálavě, navíc s výprodejem testovaček Salewy!

Poslední letošní možnost otestovat vybavení z nabídky Rock Point Trailrunning station bude na Pálavě. Pokud máte zájem o konkrétní produkty, zajistěte si je tentokrát na e-mailové adrese Rock Pointu Olympia Brno rockpoint.brno.olympia@rockpoint.cz. Specialisté z této prodejny vás potom budou na Pálavě obsluhovat a rádi vám poradí předem i přes e-mail. S chutí do toho! Boty Inov8, Hoka One One, Salomon, Adidas Terrex a Salewa nebo běžecké batohy a vesty Osprey Duro a Raid Light  čekají jen a pouze na vás!

A teď pozor! Samozřejmě můžete počítat také s testovacím stánkem Salewa, kde bude možné tentokrát zakoupit tyto testovací modely bot Salewa za zvýhodněné ceny:

Ultra Train s GTX 1600 Kč

Ultra Train bez GTX 1400 Kč

Multi Track s GTX 1600 Kč

Multi Track bez GTX 1400 Kč

Lite Train 1300 Kč

Platba pouze v hotovosti, kdo dřív příjde, ten dřív koupí, množství omezené :)

Nezapomeňte také, že rozšířená nabídka Salewa Speed hikingové je dostupná v prodejnách Rock Point Avion Ostrava, Olympia Brno, Praha Perštýn a Arkády Pankrác a Plzeň Americká ulice. V ostatních prodejnách najdete širokou nabídku obuvi Salewa;)

#salewa #rockpoint #ospreyeurope #hokaone #salomon #adidasterrex #inov8 #raidlight #horskavyzva #dejvyzvu #palava #velkefinale