STARTOVKA

Celkem 249 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Radim Wita , Jan Wita Muži Half Nová registrace
Cesta může být cíl Michal Causidis , Simona Gorošová Mix Half Nová registrace
ATEX - dělníci běhu Michal Babák Muži Half Nová registrace
LeMaRy Lenka Rychetská , Marcela Rychetská Ženy Short Nová registrace
KMB Iveta Janiková , Petra Čejková Ženy Half Nová registrace
CS Team Petr Kovář Muži Half Zaplaceno
OCR Runners Olomouc Adéla Otevřelová , Markéta Papaková Ženy Long Zaplaceno
Moravští šašci Robert Němeček , David Melich Muži Long Zaplaceno
Irena Čani Ženy Half Nová registrace
Lysoni Jakub Peška , Viola Valasová Mix Long Nová registrace
Horal a Horalka Petr Gorzolka , Kristina Michalská Mix Long Zaplaceno
Iva Mladenkova Dogtrekking ženy Short Nová registrace
SRTG České Budějovice Tomáš Lovčí , Petra Marková Mix Half Zaplaceno
Žaneta Malíková , Katrin Studená Ženy Half Zaplaceno
Svatí Miroslava Šomková , Josef Svatoň Mix Half Zaplaceno
Jan Hirš Muži Half Zaplaceno
Otto Krattner Muži Half Zaplaceno
Martin Svoboda Muži Half Zaplaceno
Pocemkamdeš Petr Čermák , Martin Vaníček Muži Short Zaplaceno
Tomáš Bartusek Muži Short Zaplaceno
Hanácke teplake Michal Jurka , Eliška Foltinová Mix Short Nová registrace
Radek Procyk Muži Short Zaplaceno
Team LightBike Hana Štěpánková , Richard Stöcker Mix Half Zaplaceno
MaJKa Magdaléna Rylková , Jiří Klíma Mix Long Zaplaceno
Stelinka team Pavlína Režná , Michal Herda Mix Half Nová registrace
MarWaL Ludmila Marková , Rostislav Walica Mix Long Zaplaceno
Třanovičtí přespolní žraloci Roman Ochman Muži Half Zaplaceno
Ti poslední Sandra Siostrzonková , Dominik Vébr Mix Long Zaplaceno
kateřina fadljevičová Dogtrekking ženy Short Nová registrace
TRAILkozy Martina Sedláčková , Zuzana Bittnerová Ženy Half Zaplaceno
Tým na pohodu Radka Filingerová , Eva Vavřínková Ženy Half Zaplaceno
Petr Ptáček Muži Half Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Jana Martinů Dogtrekking ženy Half Nová registrace
PS team Petr Zajíček , Sabina Švrčinová Mix Half Zaplaceno
SRTG Prostějov David Přikryl , Jiří Kadlčík Muži Long Zaplaceno
Vít Šamalík Muži Half Nová registrace
Smělý a odvážná z parketu Jakub Ambros , Kateřina Piechowicz Mix Long Zaplaceno
Lehká noha Miroslav Niedoba , Petra Havlíčková Mix Long Zaplaceno
Zdeněk Merta Muži Half Zaplaceno
Andrej Zelník Muži Half Zaplaceno
Hana Dolasová Ženy Half Zaplaceno
Adriana Dlouhá , Ivo Dlouhý Mix Short Nová registrace
MarLen Martin Sedláček , Lenka Lindovská Mix Short Zaplaceno
Lipnoman Czechoslovakia Tomáš Pešek , Ludmila Borsíková Mix Half Zaplaceno
Tomíčci Michaela Tomíčková , Přemysl Tomíček Mix Half Zaplaceno
Gaučáci Jan Hula Mix Short Nová registrace
Stanislav Máša Muži Half Nová registrace
Michal Juřík Muži Half Zaplaceno
Wasabi Jaroslav Čapek Muži Short Zaplaceno
Lenka Gnidová Ženy Short Nová registrace
Mattoni freerun Zlín Petr Maňas Muži Half Nová registrace
Švihák čeladenský Jaroslav Durčák Muži Short Nová registrace
Týmconemámyčku Sandra Siostrzonková , Tomáš Lipina Mix Long Nová registrace
Fialky Tereza Urbancová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Máma a spící batůžek Jarmila Málková Ženy Short Zaplaceno
Máma s Šiškou Martina Burešová Ženy Short Zaplaceno
Ex-PwC holky Petra Nimrichterová , Milena Jurigová Ženy Half Zaplaceno
Paštikáři Daniel Howard , Nikola Ivanov Muži Long Zaplaceno
Máma s Májou Jana Šnapková Ženy Short Nová registrace
Amy tým Lucie Beňadiková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Justy tým Kateřina Beňadiková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Martin Skarka Muži Half Zaplaceno
Bordoteam Ondrej Spišák Muži Half Nová registrace
Piškvorky David Dorotík , Martin Varyš Muži Long Zaplaceno
Pošuci Petr Nawrat , Aleš Bergmann Muži Long Zaplaceno
B8 Outdoor team Lada Eliášová Ženy Half Nová registrace
Dým Tým Dušan Plánka , Petr Puškáč Muži Long Zaplaceno
Mambateam Pavlína Jurčová , Ondřej Reček Mix Long Zaplaceno
MIGAS Michal Buček Muži Half Zaplaceno
Švára team Radim Zubalík , Zdeněk Hojač Muži Long Nová registrace
MaSS Pavel Šmíd Muži Half Zaplaceno
Jura Jiří Kučera Muži Half Zaplaceno
Frenštát Zbyněk Škuca Muži Half Zaplaceno
NERO_cz Vojtěch Žaludek Muži Half Zaplaceno
Švára team Radim Zubalík Muži Long Nová registrace
Klánovice Josef Hladík Muži Half Nová registrace
Husqvarna Nová Bělá Radim Matějček , Petr Slatinský Muži Long Zaplaceno
Kuřízci Tomáš Opolka , Eva Gajdaczová Mix Long Zaplaceno
Run4Fun Pavel Stáhlík Muži Half Nová registrace
Maja Pavla Gavendová Ženy Short Zaplaceno
Smraďoch Adam Kožoušek Dogtrekking muži Long Nová registrace
YOGI Roman Bollo Muži Half Nová registrace
STK pro chlapy Jan Žejdlík Muži Short Zaplaceno
Iva Pivodova Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Třinec Drahoslav Kobielusz Muži Half Zaplaceno
Musher Klub JCC Anna Brabcová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Cucumba Boyz Martin Pagáč Dogtrekking muži Half Zaplaceno
Bratranci J a M Jiří Kozelský , Michal Čížek Muži Half Nová registrace
CCDC Štěpán Ledvinka , Edita Králová Mix Half Zaplaceno
Kotel Radek Horák Muži Half Zaplaceno
Kateřina Vejrostová Ženy Short Zaplaceno
Lukáš Hrda Muži Half Zaplaceno
Josef Bourek Muži Half Zaplaceno
Loudalove Radoslav Pesau , Nikola Georgova Mix Long Zaplaceno
Gaučáci Helena Uhrová , Jan Hořák Mix Long Zaplaceno
Šlapeto Břetislav Muselík , Mirslava Museliková Mix Short Zaplaceno
SRTG Havířov Zuzana Škorvánková , Eva Műllerová Ženy Long Zaplaceno
P.R. a P.R. a PRd z toho Robert Prouza , Radim Perknovský Muži Half Zaplaceno
Jan Fiala Muži Half Zaplaceno
Jen Já Dana Třísková Ženy Short Zaplaceno
Superdvojčata Eva Balarynová , Michal Kabát Mix Half Zaplaceno
Zuza a Přemek Zuzana Bílková , Přemysl Noga Mix Long Zaplaceno
Loudové Vaclav Kuklik , Jiri Vobora Muži Long Zaplaceno
Lukáš Škorpík , Petr Šimek Muži Long Zaplaceno
Lovec mamutů Pavel Říha Muži Short Zaplaceno
Katka a Crisp Kateřina Burčková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Lovci Mamutů Lucie Chytilová , Stanislav Chytil Mix Long Zaplaceno
Team LightBike Martin Kvapulinský Muži Half Zaplaceno
Poruba Krygling Roman Piper Muži Half Zaplaceno
TianDeFM Miluše Gombalová Ženy Half Nová registrace
Poruba Krygling Hynek Strakoš Muži Half Zaplaceno
Po prdeli Jakub Fichna , Zuzana Nemethová Mix Long Nová registrace
Podgarliny Zdeněk Walek , Tomáš Kolarczyk Muži Long Zaplaceno
BO KOLOBKA!!! Miroslav Kučera Muži Half Zaplaceno
varani Tereza Varady , Adam Varady Mix Long Zaplaceno
forever RUN forever LOVE Lukáš Baroch , Lenka Turková. Mix Half Zaplaceno
SkyBeerTeam Petr Stárek , Tomáš Navrátil Muži Half Zaplaceno
Lukáš Hájíček , Katarína Múková Mix Long Zaplaceno
Martin Juřík Muži Short Zaplaceno
Ondřej Pouč Muži Half Zaplaceno
Lukáš Blažek Muži Half Zaplaceno
Jaroslav Mroček Muži Half Nová registrace
Daniel Gold Muži Half Zaplaceno
Jancekáči Libor Jancek , Andrea Janceková Mix Half Zaplaceno
Ivana Cahlíková Ženy Half Zaplaceno
Látalíci Veronika Látalová , Radovan Látal Mix Long Zaplaceno
Power_&_Will Miroslav Grim , Darina Slováčková Mix Long Zaplaceno
To je jedno Michal Jančík , Jaroslav Bočán Muži Long Zaplaceno
Vlčáci Zdenda Vlček , Olča Vlčková Mix Short Zaplaceno
Vojkovští Richard Vojkovský , Veronika Vojkovská Mix Long Zaplaceno
Martin Gužík Muži Half Zaplaceno
...a zase to Tempíčko... Blanka Šafránková , Alena Tomečková Ženy Long Zaplaceno
Radis Radek Drozd Muži Short Zaplaceno
Oracle NetSuite Juraj Strecha Muži Short Zaplaceno
Obec Kubelíkov Tomáš Kašpárek Muži Short Zaplaceno
Brdonoš Podlesí Martin Špína Muži Half Zaplaceno
Mokré Běhny Věra Jiráková , Alena Náglová Ženy Short Zaplaceno
Simona Tichavská Ženy Short Zaplaceno
Brdonoš Podlesí Marcel Forejt Muži Half Zaplaceno
4Timing.cz Aleš Barášek Muži Half Zaplaceno
Jamn and Vamn Jan Pova , Viktor Budoš Muži Long Zaplaceno
MAAG Marek Glac , Agáta Glac Mix Half Zaplaceno
STK pro chlapy Jan Žejdlík Muži Half Nová registrace
Báječná žena v běhu Jitka Kreidlová Ženy Short Zaplaceno
Blackcard David Navrátil Muži Half Nová registrace
Targómy asfalt Adam Cienciala , Marek Lištvan Muži Half Zaplaceno
Bezejmenný Václav Harmáček , Kamila Ledererová Mix Long Zaplaceno
Thorovo kladivo Radim Korček , Ivana Korčeková Mix Long Zaplaceno
JAR-DA Jaroslav Charvát , Dalibor Charvát Muži Long Zaplaceno
Jiři Trojan Muži Short Zaplaceno
Kinben team Romana Stará , Ondřej Starý Mix Long Zaplaceno
Ladislav Singer Muži Half Zaplaceno
My se kopců nebojíme Břetislav Boháč , Petra Pilipová Mix Half Zaplaceno
Klára Skřičková Ženy Short Zaplaceno
HBT Martin Kreidl , Miroslav Gottvald Muži Long Zaplaceno
František Zachař František Zachař Muži Half Zaplaceno
Pomalonožky Josef Procházka , Kateřina Říhova Mix Half Zaplaceno
Tomáš Cacek Muži Half Zaplaceno
Opava Pavlína Grygarová Ženy Half Zaplaceno
ZuLu Team Lukáš Černoch , Zuzana Trlicová Mix Half Zaplaceno
Sólo Lýtkoun Tomáš Kříž Muži Half Zaplaceno
Lázeňští Šviháci Poděbrady Tomáš Bulant Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Tomáš Kechner Dogtrekking muži Short Nová registrace
Plyšáci Jana Frýbová , Milan Frýba Mix Long Zaplaceno
Kulíšci Lucie Marciňová , Tibor Saj Mix Long Zaplaceno
spojenci David Grečnár , Robin Grečnár Muži Half Zaplaceno
TOKKA Lukáš Vaculík , Katarína Gazdíková Mix Half Zaplaceno
David Trimml Muži Long Nová registrace
Lipo jede Libor Potyš Muži Short Nová registrace
Kamarádi od plenek Silvie Stříbná , Vojtěch Volný Mix Long Nová registrace
Mladí a hladoví Tomáš Pasičnyk , Barbora Alexová Mix Half Zaplaceno
Agata Trombik Ženy Short Zaplaceno
Draci ze Silvy Kryštof Touška , Jan Hudec Muži Half Zaplaceno
Dušan Silný Muži Half Zaplaceno
Lukáš Fojtů Muži Half Zaplaceno
Nina Fojtů Ženy Half Zaplaceno
Lucie Ruttkayová Ženy Half Zaplaceno
Karel Schee Muži Half Zaplaceno
Miroslav Kříva Muži Half Zaplaceno
Zbíječky Richard Biječek , Michaela Biječková Mix Half Zaplaceno
B.I.S. Ivana Sotorníková , Jan Barabáš Mix Long Zaplaceno
první pokus Petr Svoboda , Martin Willaschek Muži Half Zaplaceno
Dajáci Petr Deák , Vlasta Deáková Mix Long Nová registrace
Michaela Mrázková Ženy Short Zaplaceno
Vítězslav Gazda Muži Half Zaplaceno
103 Lukáš Adámek Dogtrekking muži Half Zaplaceno
iNováčci Petr Bílek , Jakub Zapletal Muži Long Zaplaceno
Banketky Ivana Kopková , Zuzana Zbranková Ženy Long Zaplaceno
Dana Vodičková Ženy Half Nová registrace
Kája+Karel Martina Kaštylová , Martin Hausknecht Mix Long Zaplaceno
Team Flash Vojtěch Farárik Dogtrekking muži Short Zaplaceno
FLA-VLA Lucie Pernicová , Tomáš Pernica Mix Half Zaplaceno
Milovičtí běžci :) Markéta Roblíková Ženy Half Zaplaceno
Petra Pelikánová Ženy Half Zaplaceno
Milan Petřík Muži Half Zaplaceno
Sestry v akci Kateřina Robenková , Klára Černochová Ženy Half Nová registrace
RadekVonHaje Radek Matyáš Muži Half Zaplaceno
Martin Zlatkovský Muži Half Zaplaceno
Šogorisa Jiří Špaček , Adam Koudela Muži Long Zaplaceno
Supermanky Simona Dopitová , Alena Švarcová Ženy Half Zaplaceno
Ruměnky Michaela Saganová Ženy Half Zaplaceno
Sun Rock Team Vlastimil Klik Dogtrekking muži Long Nová registrace
Eduard Sznapka , Katarína Sznapková Mix Short Nová registrace
CzechTrack Dana Reháková Ženy Short Zaplaceno
Lufťák 77 Zdeněk Faldyna Muži Half Zaplaceno
Šulejbok Team David Kobielusz Muži Half Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
No Tears - No Fears Petr Vojtík , Tomáš Carda Muži Long Zaplaceno
Psychoteam Eliška Matoušková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Monika Malá Ženy Short Zaplaceno
Štíři Jaromír Loucký , Adam Ospalík Muži Half Zaplaceno
ZZ TOP Zdeněk Čech , Zdeněk Čech Muži Half Nová registrace
Vesani.cz Jitka Stehnová , Jiří Stehno Mix Half Zaplaceno
Myšulda Martina Bačová Ženy Half Zaplaceno
Jiří Šoltés Muži Short Nová registrace
Family Gym David Ulrych , Nikola Kramárová Mix Half Zaplaceno
Beskydský Kračun a neběžecký kroužek Petr Belas , Zdeňka Máchová Mix Long Zaplaceno
Tomáš Rosa Muži Half Zaplaceno
Vlastimil Jelínek Muži Half Zaplaceno
Sonkal Helena Bayerová Dogtrekking ženy Long Nová registrace
Martin Hanslík Muži Half Zaplaceno
Petra Jakubíčková Ženy Half Nová registrace
Jedině Hrabyně Martin Gürtler Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Lukáš Vorlíček Muži Half Nová registrace
DA-PA Dana Surá , Pavel Surý Mix Half Zaplaceno
GTG Mirka Pešoutová , Michal Graman Mix Long Zaplaceno
2Bratranci Martin Hanzlík , Ondřej Hanzlík Muži Half Zaplaceno
David Ulrych , Nikola Kramárová Mix Half Zaplaceno
GEO HUNTER Miroslav Bětík , Petr Bětík Muži Short Zaplaceno
A + F Adam Vaníček Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Modřičáci Eduatd Sznapka , Katarína Sznapková Mix Short Zaplaceno
Chilli Team Petr Tihelka , David Ryšavý Muži Long Zaplaceno
Broučci Linda Tekeliová , Dušan Zahradník Mix Long Zaplaceno
Lukas Valenta Lukáš Valenta Muži Half Zaplaceno
Eva Tanzerova Ženy Short Zaplaceno
Bombarďáci Matěj Šimek , Roman Daněk Muži Long Zaplaceno
Freerun Zlín Monika Slováčková Ženy Short Zaplaceno
Broucci Linda Tekeliová , Dušan Zahradník Mix Long Zaplaceno
Helena Casenska Ženy Short Zaplaceno
Petr Jakuba Muži Half Zaplaceno
Bandidos Oda Dahlheim Dogtrekking ženy Half Zaplaceno
Kypersky Hera Paris Camille Dogtrekking ženy Half Nová registrace
2BabyNaTripu Kateřina Jírová , Blanka Klimešová Ženy Half Zaplaceno
Slavoj Barcelona Pavel Behensky Muži Half Zaplaceno
Slavoj Barcelona Olin Novak Muži Half Zaplaceno
Hněvkováci Luboš Bláha Muži Short Zaplaceno
V + K Věrka Vystrčilová , Kristýna Kvasničková Ženy Half Zaplaceno
Modřičáci Eduard Sznapka , Katarína Sznapková Mix Short Zaplaceno
2BabyNaTripu Kateřina Jírová , Blanka Klimešová Ženy Half Zaplaceno