STARTOVKA

Celkem 345 registrovaných

Název Členové Kategorie Typ Stav
Chrti v nouzi Dušan Čurda Muži Long Nová registrace
Miloš Chvátal Muži Long Zaplaceno
Suntel Team Jiří Mana Muži Long Zaplaceno
Suntel Team Lubomír Berka Muži Long Zaplaceno
Petra Kotlíková Ženy Short Zaplaceno
štěpánka zavřelová Ženy Half Nová registrace
Rozbehame zábřeh Zdenek Havelka Muži Short Nová registrace
Polička Jaroslav Onesork Muži Long Zaplaceno
Petr Holek Muži Long Zaplaceno
Natálie Kerschbaummayr Ženy Long Zaplaceno
Martina Kňavová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Dominik Vajdík Muži Long Zaplaceno
Clairssy Racing David Pejšek Muži Long Nová registrace
L+K Petr Herman Muži Short Zaplaceno
L+K Hana Moulisová Ženy Short Zaplaceno
Méďa Béďa Zdeněk Šilha Muži Long Zaplaceno
Tlapky v tahu Michaela Kabelková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Spratci na trati | Vlado a Amy Vladimír Kubiš Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Tom a Jerry Tomáš Jochec Dogtrekking muži Short Zaplaceno
KMB Rostislav Pražák Muži Short Zaplaceno
Luděk Kalužík Muži Short Zaplaceno
Musher klub JCC Jiří Melecha Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Oto Domaniža Muži Long Zaplaceno
Musher klub Tlapky v tahu Petra Křížová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
PetrPa Petr Paulík Muži Short Zaplaceno
Anna Onesorková Ženy Long Zaplaceno
Musher Club Český Ráj Jakub Rinn Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Lay Team Zuzana Hofová Ženy Short Zaplaceno
Jan Neckář Muži Short Zaplaceno
Pavla Neckářová Ženy Short Zaplaceno
Pavel Červenka Muži Short Zaplaceno
T&T BGA Zbyněk Ráček Dogtrekking muži Short Zaplaceno
FanTom František Zachař Muži Long Zaplaceno
Jana Lacková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Ladislav Rývora Muži Short Zaplaceno
Andy a Lara Andrea Ledererová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Bowie a já František Směja Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Eva Vávrová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Hegesh Kamil Kotlík Muži Short Zaplaceno
Teo tým Hubert Luštinský Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Rumové pralinky Markéta Kuncová Ženy Short Zaplaceno
Emma&Mia Team Jan Linda Muži Short Zaplaceno
RRP Radek Pavlíček Muži Long Zaplaceno
RRP Roman Pavlíček Muži Long Zaplaceno
Vojtěch Babinec Muži Short Zaplaceno
Eva Adamova Ženy Long Zaplaceno
www.behamprohospic.cz Jitka Bendová Ženy Short Zaplaceno
Kristýna Pražáková Ženy Short Nová registrace
Olympia Spartan Training Kateřina Martinková Ženy Short Zaplaceno
Patrik Pejcha Patrik Pejcha Muži Long Zaplaceno
41goal Lukáš Hanzelka Muži Long Zaplaceno
Alena Švarcová Ženy Long Nová registrace
PIDI TEAM Lucie Štrbáková Ženy Long Zaplaceno
Czech Wild Runners Team Hynek Škrabal Muži Short Zaplaceno
Dopravák David Ondračka Muži Long Zaplaceno
KMB Josef Konrád Muži Short Nová registrace
Kluk a pes Oldřich Blecha Dogtrekking muži Long Zaplaceno
KMB Markéta Ficnarová Ficnarová Ženy Short Zaplaceno
Denisa Lesslová Ženy Long Zaplaceno
Istvan Szonda Muži Long Zaplaceno
FanTom Tomáš Cacek Muži Long Zaplaceno
Nina Fojtů Ženy Long Zaplaceno
Lukáš Fojtů Muži Long Zaplaceno
Michaela Vávrová Ženy Short Zaplaceno
Rock Point Nivnice Pavel Straňák Muži Short Zaplaceno
Rock Point Nivnice Michal Straňák Muži Short Zaplaceno
#rozhejbejse Petr Hajšel Muži Short Zaplaceno
Mokré Běhny Věra Jiráková Ženy Short Nová registrace
Rumové pralinky Veronika Pavlů Ženy Short Zaplaceno
FARMTEC TEAM Patrik Tmej Muži Long Zaplaceno
FARMTEC TEAM Jana Brydlová Ženy Long Zaplaceno
Lucie Poláková Ženy Long Nová registrace
Katarína Berková Ženy Half Nová registrace
Michal Valenta Muži Short Zaplaceno
Karpatští vlci Ondřej Konečný Muži Long Zaplaceno
Jan Zan Muži Short Zaplaceno
Zbyněk Vysoudil Muži Short Zaplaceno
FAAM team František Novák Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Jan Žirovnický Muži Long Zaplaceno
Jan Verner Jan Verner Muži Short Zaplaceno
Pavel Straka Muži Long Zaplaceno
KLadiva LAdislav Sedláček Mix Long Zaplaceno
Kladiva KAteřina Doleželová Mix Long Zaplaceno
Jiří Gold Muži Long Zaplaceno
DSV Petr Chocholatý Muži Short Zaplaceno
Brandýsek Eliška Vopatová Ženy Short Zaplaceno
Briard Team Martin Dítě Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Jan Antoš Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Lenka Chmelařová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
CPM ZR Zdeněk Lasovský Muži Short Zaplaceno
CPM ZR Jaroslav Sedlák Muži Short Zaplaceno
Saly Ladislav Sláma Muži Long Zaplaceno
Tomáš David Muži Long Zaplaceno
MRIA team Příbor Ivo Nedoma Muži Long Zaplaceno
Čokovoko Petr Hron Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Veronika Lesiuková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
VF Sport Team Černá Hora Pavel Kinc Muži Long Zaplaceno
fKlidu Sport Team Taťána Straková Ženy Long Zaplaceno
ARO tým Klára Dočekalová Ženy Long Zaplaceno
ARO tym Vlasta Škopová Ženy Long Zaplaceno
Martina Rozprýmová Ženy Long Zaplaceno
Lenka Sýkorová Ženy Short Zaplaceno
EUrunner.eu David Kuneš Muži Long Zaplaceno
hatax Michal Hatlapatka Muži Long Zaplaceno
Bojir Jiří Boháč Muži Long Zaplaceno
Rock Point Kočka Simona Šíchová Ženy Short Zaplaceno
Vít Šamalík Muži Long Zaplaceno
Koblih Radim Kolář Muži Short Zaplaceno
Veronika Černíková Ženy Short Zaplaceno
Obec Kubelíkov Tomáš Kašpárek Muži Short Zaplaceno
Jana Bolfová Ženy Short Zaplaceno
Michal Bolf Muži Long Zaplaceno
Martin Bartusek Muži Short Zaplaceno
Loudalové Radek Hakl Muži Long Zaplaceno
MRIA team Příbor Andrea Maléřová Ženy Short Zaplaceno
MRIA team Příbor Martin Maléř Muži Long Zaplaceno
Ondřej Kaláb Muži Short Zaplaceno
Luboš Bláha Muži Long Zaplaceno
Kateřina Krätschmerová Ženy Short Zaplaceno
Jan Ekl Muži Long Zaplaceno
Tomáš Pidima Muži Short Zaplaceno
Tomáš Král Muži Long Zaplaceno
Dominika Morongová Ženy Short Zaplaceno
Jan Minařík Muži Long Zaplaceno
Rumové pralinky Barbora Sikorová Ženy Short Zaplaceno
MRIA team Příbor Irena Bukovjanová Ženy Short Zaplaceno
MRIA team Příbor Robert Bukovjan Muži Long Zaplaceno
Miroslav Koubek Muži Long Zaplaceno
AMIKO Pug klub Dobřeň Hana Kopečková Ženy Long Zaplaceno
Kristýna Pražáková Ženy Short Nová registrace
Ivet a Eddie Iveta Vaněčková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
MC Český Ráj David Pavlíček Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Ťap Pavla Sedláčková Ženy Long Zaplaceno
RoFi Roman Filipek Muži Long Zaplaceno
Kama Kamila Janik Ženy Long Zaplaceno
RockPoint Náplavka Petr Strnad Muži Short Zaplaceno
Bobánci Barbora Benešová Ženy Short Zaplaceno
Bobánci František Zimmermann Muži Short Zaplaceno
Martin Šalata Muži Long Zaplaceno
A tak dále Hana Fialová Ženy Long Zaplaceno
A tak dále Vladimír Fiala Muži Long Zaplaceno
Rock Point Zuzana Išuninová Ženy Short Zaplaceno
Barbora Šišková Ženy Long Zaplaceno
Jiří Brzobohatý Muži Long Zaplaceno
Trip Team Petr Kinc Muži Long Zaplaceno
Wolf Petra Mihalová Ženy Long Zaplaceno
Pec nám Bodla! Štěpán Gróf Muži Long Zaplaceno
Iva Vejdělková Ženy Short Zaplaceno
Kamila Kubaštová Ženy Short Zaplaceno
JIří Henzl Muži Short Nová registrace
Kašpaři Bosk Martin Žejšek Muži Short Zaplaceno
Kašpaři Bosk Michaela Žejšková Ženy Short Zaplaceno
Ladislav Bělka Muži Short Nová registrace
Z roviny na kopce Eva Tuzová Ženy Short Zaplaceno
Lukáš Fiala Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Hamík Jan Hamršmíd Muži Long Zaplaceno
Petr Fiala Muži Long Zaplaceno
Jindrich Borovsky Muži Short Zaplaceno
Odíci Kateřina Odehnalová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Odici Jan Odehnal Muži Short Zaplaceno
MC Český ráj Alena Zbožínková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
MK JCC Lucie Šimáňová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Malirun Jiří Švancara Dogtrekking muži Short Zaplaceno
KONWA team Robert Vávra Muži Long Zaplaceno
RockPoint Plzeň šárka klapková Ženy Short Zaplaceno
Zbyněk Houžvička Muži Long Zaplaceno
Kateřina Houžvičková Ženy Long Zaplaceno
KEMKG Karel Vejvoda Muži Long Zaplaceno
Libor Prochazka Muži Long Zaplaceno
Run sport Lenka Vejdělková Ženy Long Zaplaceno
Run sport Matěj Nešťák Muži Long Zaplaceno
The Bay Boys Jan Vítů Muži Long Zaplaceno
OB Chrast Milan Klvaňa Muži Long Zaplaceno
VSP DATA tým Lukáš Boháč Muži Long Zaplaceno
VSP DATA tým Jan Kubíček Muži Long Zaplaceno
Pavel Poslusny Muži Long Nová registrace
Sirot Lukáš Sirotek Muži Long Zaplaceno
Helena Jakšová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
BKČS Marián Ozorovský Muži Long Zaplaceno
Juraj Šimon Muži Long Zaplaceno
Michal Komárek Muži Short Zaplaceno
Ludmila Vondrová Ženy Short Zaplaceno
Tomáš a jeho stín TOMÁŠ LÉDR Muži Long Zaplaceno
Base Camp Praha Jan Matiášek Muži Long Zaplaceno
Cykloklub Chýnov Milan Staněk Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Plzeňáci Ivan Konečný Muži Short Zaplaceno
Plzeňáci Miroslav Vaniš Muži Short Zaplaceno
Rado Radomír Šerek Muži Long Zaplaceno
Čtvrťáci Lenka Čtvrtečková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Čtvrťáci Michal Čtvrtečka Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Fibopes Tomáš Kechner Dogtrekking muži Long Nová registrace
Z roviny na kopce Klára Jarošová Ženy Short Zaplaceno
Miroslava Muselíková Ženy Short Zaplaceno
Břetislav Muselík Muži Short Zaplaceno
TopGun1 Petr Jonáš Muži Long Zaplaceno
TopGun2 David Gayer Muži Long Zaplaceno
Martina Bláhová Ženy Short Zaplaceno
BK jeleni Aleš Holcman Muži Short Zaplaceno
kateřina vejrostová Ženy Short Zaplaceno
Rock Point Tatranka Erika Kopálová Ženy Long Zaplaceno
Anika Netolická Ženy Short Zaplaceno
BK jeleni Miroslava Holcmanová Ženy Long Zaplaceno
Mejdánek Team Václav Ryšavý Muži Short Zaplaceno
Mejdánek Team Jakub VIZENT Muži Short Zaplaceno
Total Vital Markéta Habásková Ženy Short Zaplaceno
Aktivní stáří Alena Poživilová Ženy Long Zaplaceno
BĚŽ LEŽ team Michaela Chalupníková Ženy Short Zaplaceno
BĚŽ LEŽ team Sabina Krejčí Ženy Short Zaplaceno
Aktivní stáří Dušan Hájek Muži Long Nová registrace
Michaela Žáková Ženy Short Zaplaceno
Martin Žák Muži Long Zaplaceno
Total Vital Jan Náhlík Muži Short Zaplaceno
Kästle Lenka Řezníčková Ženy Short Zaplaceno
Krosna Norbert Sosna Muži Long Zaplaceno
Langřík Miroslava Langrová Ženy Long Zaplaceno
Kamila Daňhelová Ženy Long Zaplaceno
Petr Halbrštat Muži Long Zaplaceno
SPONA Teplice Helena Souchová Ženy Short Zaplaceno
SPONA Teplice Lukáš Heřman Muži Short Zaplaceno
Cookies & Pancakes Pavlína Pecoldová Ženy Long Zaplaceno
Cookies & Pancakes Dan Dvořáček Muži Long Zaplaceno
Lukáš Bouma Muži Long Zaplaceno
Dvě až do konce Iveta Šobrová Paumová Ženy Long Zaplaceno
Zdeněk Kapila Muži Short Zaplaceno
TudleNudle Ladislav Smejkal Muži Long Zaplaceno
TudleNudle Zita Horniaková Mix Long Zaplaceno
Dvě až do konce Lenka Svítková Ženy Long Zaplaceno
Lázeňští Šviháci Poděbrady Tomáš Bulant Dogtrekking muži Long Zaplaceno
VeganTeam Radim Urbánek Muži Long Zaplaceno
Zdeněk Bernát Muži Long Zaplaceno
Roman Konečný Muži Short Zaplaceno
Rolling Cubes Petr Blasinski Muži Long Zaplaceno
Lucinky hyeny! Petr Komrska Dogtrekking muži Long Zaplaceno
HAKY Team Martin Hausknecht Muži Long Nová registrace
Sanasport Runners Brno Iva Hrstková Ženy Short Zaplaceno
Pojď mi hop Jana Fryčová Ženy Long Zaplaceno
Jan Tomašov Muži Long Zaplaceno
Pojď mi hop! Stanislav Ambrož Muži Long Zaplaceno
Látalíci Radovan Látal Muži Long Zaplaceno
Sanasport Milan Súkenik Muži Short Zaplaceno
Kulišáci Michaela Zouharová Ženy Short Zaplaceno
Kulišáci Pavel Uhlík Muži Short Zaplaceno
Lucie Borkovcova Ženy Short Zaplaceno
Radka Kozlová Ženy Long Zaplaceno
Stanislav Dufek Muži Long Zaplaceno
MC Český ráj Jana Kakáčová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Jakub Vencel Muži Short Zaplaceno
Pavla Vencelová Ženy Short Zaplaceno
Milan Frnoch Muži Long Zaplaceno
DO POSLEDNÍHO DECHU Karel Čapek Muži Long Zaplaceno
Lucie Štachová Ženy Long Zaplaceno
Alexandr Štach Muži Long Zaplaceno
Ondřej Forman Muži Long Zaplaceno
Anna Kačerová Ženy Short Zaplaceno
Lukáš Kačer Muži Short Zaplaceno
Jana Horáková Ženy Long Zaplaceno
Koně dobrý koně Jaroslav Brand Muži Long Zaplaceno
Lipnoman Czechoslovakia Ludmila Borsíková Ženy Long Zaplaceno
Lipnoman Czechoslovakia Tomáš Pešek Muži Long Zaplaceno
Karpatský kynologický klub Jana Martinů Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
JAKO - JAKO Jaroslav Kolda Muži Short Zaplaceno
JAKO - JAKO Jana Koláříková Ženy Short Zaplaceno
Ještěd SkyRace Martin Rada Muži Short Nová registrace
Roman Dubský Muži Long Zaplaceno
Elena Mannová Ženy Long Zaplaceno
David Votruba Muži Short Zaplaceno
MBB Marek Chramosta Muži Short Zaplaceno
freewestpapua.org Jakub Hannich Muži Short Zaplaceno
Kosí bratři Josef Vančura Muži Long Zaplaceno
TEAM Kámen Dekor Pavel Kubínek Muži Long Zaplaceno
Jiří Lojda Muži Long Zaplaceno
Ladislav Singer Muži Short Nová registrace
Radka Jedličková Ženy Long Zaplaceno
Bezejmenný Jan Behenský Muži Long Zaplaceno
Babi pohlídá Jan Pohlodek Muži Long Zaplaceno
Babi pohlídá Lenka Pohlodková Ženy Short Zaplaceno
Jiří Klemš Muži Long Zaplaceno
Drnholec Jiri Kolacek Muži Long Zaplaceno
LÁĎA89 Ladislav Kloda Muži Long Zaplaceno
Bezejmenný Václav Harmáček Muži Long Zaplaceno
Borci z G1 Lukáš Dostálek Muži Long Zaplaceno
NA POHODU Andrea Kovácsová , Petr Gärtner Mix Long Zaplaceno
Martina Kleštincová Ženy Short Zaplaceno
Niky&Ari Nicola Kalábová Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Kosí bratři Václav Vančura Muži Long Zaplaceno
Borci z G1 Jiří Sláma Muži Long Zaplaceno
OB Chrast Hanďa Moravčíková Ženy Short Zaplaceno
Rock Point Radek Civiš Muži Long Zaplaceno
To dám Dagmar Šerková Ženy Long Zaplaceno
BSD Roman Jedlička Muži Long Zaplaceno
Brňáci Martin Svoboda Muži Short Zaplaceno
3D Fitness Race Team Roman Jurášek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
Koně dobrý koně Alžběta Benešová Ženy Long Zaplaceno
Koně dobrý koně Veronika Maříková Ženy Long Zaplaceno
Spratci na trati - Honza a Indie nebo Ťapka Honza Bayer Dogtrekking muži Short Zaplaceno
Pavel Rosenberg Muži Long Zaplaceno
Eliška Kovářová Ženy Long Zaplaceno
Michal Kleštinec Muži Long Zaplaceno
Co se vleče, neuteče Petr Mirovský Muži Long Zaplaceno
Šárka Tomašovová Ženy Long Zaplaceno
All Saints Pavel Tomek Muži Short Zaplaceno
Martina Kaštylová Ženy Long Nová registrace
LESS IS MORE Jiří Chudárek Muži Half Nová registrace
Lucie Kobzová Ženy Long Zaplaceno
Radka Soukupová Ženy Long Zaplaceno
BOOTCAMPS Petr Soukup Muži Long Zaplaceno
All Saints Petr Budík Muži Short Zaplaceno
Károly Orsós Muži Long Zaplaceno
Miroslav Zemánek Muži Long Zaplaceno
Draci z Vysočiny Dana Hečková Ženy Short Zaplaceno
Draci z Vysočiny Martin Hečko Muži Short Zaplaceno
Michal Dorn Muži Short Nová registrace
Martin Tomašov Muži Long Zaplaceno
SK OB Chrast Jiří Kuban Muži Long Zaplaceno
Zpv Petr Vrubel Muži Short Zaplaceno
Tereza Procházková Ženy Short Zaplaceno
Tiki Taka Ivan Králík Muži Long Nová registrace
Zdeněk Horníček Muži Long Zaplaceno
jen tak Oldřich Veselý Muži Long Zaplaceno
Palčivý solitér Dalibor Hellebrant Muži Long Zaplaceno
Crazy Dogs for adventuros Klára Bergerová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Crazy Dogs for adventuros Lucie Jordánová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Tereza Bartusková Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Hejbemese.cz Roman Kosík Muži Short Zaplaceno
Hejbemese.cz Eva Skalová Ženy Short Zaplaceno
Daniel Rosko Muži Long Zaplaceno
Klára Skřičková Dogtrekking ženy Long Zaplaceno
Rudolf Fejtek Muži Short Zaplaceno
Rock Point Running zone Brno Adam Lisický Muži Short Zaplaceno
Předbíhej mě zleva. Jan Husa Muži Long Zaplaceno
Libor Ferenčák Muži Long Zaplaceno
Little Peacock Miloš Pávek Dogtrekking muži Long Zaplaceno
GEEZERRUN Radim Šikling Muži Long Zaplaceno
Lukáš Černý Muži Long Zaplaceno
Kateřina Jaitnerová Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Total vital Jan Kroužek Muži Short Zaplaceno
Běžci Moravany Marek Svoboda Muži Long Zaplaceno
Běžci Slaný Jakub Fejtek Muži Long Zaplaceno
Pavla Ferenčáková Ženy Long Zaplaceno
Kaestle Lenka Kamenická Ženy Long Zaplaceno
Krupice a Stehlice Radka Stehlíková Ženy Long Zaplaceno
Trojnozka Eva Šišolakova Dogtrekking ženy Short Zaplaceno
Jana Krupičková Ženy Long Zaplaceno
turbo korytnačky Karina Masaryková Ženy Long Zaplaceno
turbo korytnačky Kateřina Sikorová Ženy Long Zaplaceno